Späť na novinky
12 Oct, 2020

JTRE získala ocenenie ASB Developer roka 2020 v segmente administratívy

ASB GALA 2020

Opatrenia prijaté vládou v súvislosti s pandémiou sa dotkli aj 14. ročníka prestížneho udeľovania cien ASB GALA, ktorého ambíciou je vyzdvihnúť prácu významných odborníkov a ich prínos pre slovenské stavebníctvo, architektúru a cez investície a realizácie aj prínos pre slovenské mestá a obce. Tradičný májový termín musel organizátor, spoločnosť JAGA, presunúť na október, ale aj tak nakoniec odovzdávali ceny pred prázdnym hľadiskom a v súlade s prísnymi hygienickými opatreniami.

To však nezmenilo nič na tom, že ASB GALA je stále rešpektovaným podujatím, ktoré má pre svoj komplexný záber od developerov cez projektantov a architektov až po stavebné spoločnosti pevné miesto medzi súťažami a oceňovaním v oblasti architektúry a stavebníctva. I keď hlasovanie trvalo rekordne dlho – od februára do konca septembra 2020 – nominovaní sa nakoniec dočkali vyhlásenia výsledkov aj tohto ročníka.

Za spoločnosť J&T Real Estate si prestížnu cenu, ASB Developer roka 2020 v segmente administratívy, prevzal výkonný riaditeľ Pavel Pelikán. Odborná porota ňou ocenila administratívne projekty, ktoré spoločnosť dokončila v rokoch 2017 až 2019. Sú to budovy Westend Plazza, Pribinova 19, Landererova 12 a Zuckermandel offices. „Vyhrať najlepšieho kancelárskeho developera v tejto dobe pre nás znamená predovšetkým záväzok, ako budú naši klienti s nami spokojní a som presvedčený, že sa môžu na nás spoľahnúť,“ povedal Pavel Pelikán po prevzatí ocenenia z rúk Jarmily Belicovej, obchodnej riaditeľky Schneider Electric Slovakia.

Pozrite si video z odovzdávania prestížnych ocenení ASB GALA