Späť na novinky
04 Dec, 2017

Zuckermandel získal štyri ocenenia

zuckermandel

Projekt Zuckermandel od J&T REAL ESTATE s akcentom histórie a nezabudnuteľnou atmosférou mestského bulváru, ktorý vznikol na úpätí hradného brala získal na 13. ročníku CIJ Awards Slovensko 2017 až štyri ocenenia - Leading Green Building, Best Office, Best Residential a Best Office Lease.

 

Kvality tejto polyfunkčnej mestskej štvrte ocenil v utorok odborný medzinárodný realitný magazín a portál Construction & Investment Journal. O oceneniach v jednotlivých kategóriách CIJ Awards rozhodujú riaditelia a partneri spoločností pôsobiacich v oblasti developmentu a realít.

Som veľmi rád, že nielen my si ceníme vynikajúcu prácu našich ľudí a všetkých, ktorí na našich projektoch participujú. Ocenenia, ktoré dostal Zuckermandel od odbornej verejnosti sú pre nás všetkých potvrdením odbornej kvality projektu ale aj celého tímu.

Pavel Pelikán
výkonný riaditeľ, J&T REAL ESTATE

V tejto štýlovej mestskej štvrti našli svoje sídlo také firmy ako Novartis, EY, ČSOB, Baumit či novinka na trhu Banka 365 a postupne sa sem sťahujú obyvatelia bytov. Zaujímavosťou štvrte je napríklad sedem replík Messerschmidtových charakterových hláv v originálnej veľkosti či prepojenie Zuckermandelu a dunajského nábrežia atraktívnou lávkou ako aj skalný masív, ktorý zohráva jedinečnú úlohu v celom koncepte. Tieto ocenenia sú len prvým krokom a Zuckermandel už budúci rok v apríli v Prahe na Best of the Best CIJ Awards Europe zabojuje o ceny v konkurencii ďalších ocenených z 10 krajín strednej a juhovýchodnej Európy.

 

Hlavnou myšlienkou udeľovania ocenení CIJ je, že „úspech je to, čím inšpirujete iných, aby to urobili!“. V súlade s týmto cieľom oživilo polyfunkčné mestské centrum Zuckermandel genius locci Starého mesta,  v časti kde mesto nežilo.