Back to news
02 Jul, 2021

Výstavba druhej etapy Eperie Shopping Mall je v záverečnej fáze

Eperia_Presov

Obľúbená módna adresa Prešovčanov prinesie už túto jeseň ďalších 25 prevádzok na prenajímateľnej ploche 11-tisíc metrov štvorcových na troch podlažiach. Aktuálne práce na druhej etape idú podľa stanoveného harmonogramu. V týchto dňoch sa v exteriéri dokončujú príjazdové komunikácie a všetky spevnené plochy. Bola dokončená realizácia dažďovej záhrady, ktorá bude s nekosenou lúkou dominantným prvkom sadových úprav.

Voľne stojacou súčasťou druhej etapy bude aj prevádzka známeho reťazca rýchleho občerstvenia Burger King. Prebieha zakladanie objektu a pokračuje sa s murovaním zvislých konštrukcií. Interiérové práce sú taktiež v plnom prúde a v podzemnej garáži finišujú posledné povrchové úpravy. Pred dokončením sú obklady, dlažby a osádza sa zdravotechnické vybavenie ako toalety a umývadlá.

Posilní sa aj ponuka zábavy vďaka piatim kinosálam, ktoré sa pripravujú na montáž premietacej techniky a pred dokončením je ich maľovanie. Taktiež sa pracuje na príprave pódia, pokladajú sa koberce a podlahové krytiny. Už teraz sa môžete tešiť na rozšírenú Eperiu s viac značkami, gastroprevádzkami, širšou ponukou zábavy a pribudne aj vyše 200 nových parkovacích miest prevažne v podzemnej garáži.