Back to news
06 Apr, 2017

Klingerka apartments now available

Klingerka apartments

J&T REAL ESTATE’s new Klingerka real estate project launched the official sale of apartments on Thursday April 13. Pre-sale interest in the project is very strong, with over 100 apartments already sold. This stylish Bratislava icon will become the new city centre with a truly modern standard of living.

 

Klingerka is developing in the area of the previous prominent textile factory, bordered by Prístavna, Platenícka, Valchárska and Súkennícka streets. A key project component is a 35-storey residential tower on Prístavna Street and a nearby 11-storey office building, which will be connected to a 600-capacity car park. The residential building with unique, ground-based floor plan will have 380 apartments with excellent layout solutions. Two-room apartments will be 50 sqm, and the largest four-room apartments a spacious 180 sqm. This project will not include one-room flats or apartments. Cost per square meter starts from EUR 2200 including VAT. Klinger apartments are sold as standard designs with wooden laminate floors, white interior doors, floor and wall tiles, and sanitation. The standard includes preparation for external shades as well as air-conditioning.

Dokonalý komfort bývania

Pri realizácii projektu Klingerka sme zúročili skúsenosti z predchádzajúcich úspešných projektov. Záujemcovia o bývanie šité na mieru si môžu vybrať zo širokej ponuky dvoj-, troj- či štvorizbových bytov, z ktorých každý bude mať priestranný balkón a pivničnú kobku. Dokonalý komfort bývania dotvoria podzemné garáže, recepcia na prízemí a obchodné priestory v parteri.

Pavel Pelikán
výkonný riaditeľ, J&T REAL ESTATE

Dodáva, že ponuka bytov je koncipovaná tak, aby uspokojila rôznorodé potreby náročných klientov. Presvetlené štvorizbové byty majú okná so zníženým parapetom, čím svojim obyvateľom doprajú bezkonkurenčný výhľad na panorámu Bratislavy.

 

Všetko na dosah

 

Nový projekt si však obyvateľov získa nielen svojim atraktívnym výhľadom, ale aj ideálnou polohou. Lokalita je dostupná do pohodlných 15 minút pešo z centra mesta a pritom je z pohľadu dopravy bezkonkurenčná. Autom je jednoduché napojiť sa na diaľnicu smerujúcu von z mesta na všetky strany, peši sa dostanete nielen do historického centra, ale aj na petržalskú stranu Dunaja. Eurovea s priľahlou promenádou je takmer na dosah. V blízkosti máte aj autobusové spojenia, ak potrebujete vycestovať mimo mesto a tiež cyklistickú trasu.

 

Zelená Klingerka

 

V tesnom susedstve vznikne nový verejný park so športoviskami, fitness parkom, detskými ihriskami, oddychovou zónou a námestím. Zeleň bude mať takmer 4.000 metrov štvorcových. Chránený bude budovami od Landererovej ulice a prístupný bude pre obyvateľov i ľudí z okolia. Jeho súčasťou bude záhrada a lúka, ktoré budú ideálnym miestom na pikniky. Športoviská, fitnes zóna a detské ihriská zase budú slúžiť na rekreáciu a oddych, zatiaľ čo námestie bude centrom života. V Klingerke si vďaka tomu budú jej obyvatelia užívať komfort veľkomesta obklopení zeleňou.

 

Vzorový byt

 

Kompletne zariadený vzorový byt si môžu záujemcovia pozrieť v showroome na Pribinovej 19 v Bratislave vedľa nákupnej galérie Eurovea. Vďaka interaktívnej aplikácii, ktorú si návštevníci showroomu môžu stiahnuť do svojich mobilných telefónov, je možné si vo virtuálnej realite vyskúšať, ako sa tvorí bývanie šité na mieru. Pre umocnenie pocitu reality majú záujemcovia k dispozícii aj 3D okuliare. V 3D priestore tak zažijú skutočný pocit z bývania na 29. poschodí v priestrannom 4-izbovom byte s bezkonkurenčným výhľadom na mesto, rieku a okolie.

 

Kompletná ponuka bytov, pôdorysy a cenník je k dispozícii aj na internetovej stránke www.klingerka.sk.

Začiatok výstavby je naplánovaný na koniec tohto roka a prví obyvatelia sa budú môcť nasťahovať do svojich domovov už na prelome rokov 2019/2020.