Späť na novinky
06 Apr, 2017

Klingerka spúšťa predaj bytov

klingerka

Nový realitný projekt Klingerka spoločnosti J&T REAL ESTATE spúšťa oficiálny predaj bytov vo štvrtok 13. apríla. Už predpredaj naznačil, že o projekt bude veľký záujem, keďže viac ako 100 bytov je predaných. Štýlová dominanta Bratislavy pri novom centre mesta ponúka skutočne moderný štandard bývania.

 

Klingerka vyrastie na mieste, kde predtým stála pod rovnakým názvom textilná továreň. Ohraničená bude Prístavnou, Plateníckou, Valchárskou a Súkenníckou ulicou. Súčasťou projektu je 35 poschodová bytová veža pri Prístavnej ulici a 11 poschodová kancelárska budova hlbšie v areáli. Prepojené budú parkovacím domom s viac ako 600 stojiskami. Obytná budova s jedinečným šošovkovitým pôdorysom ponúkne 380 bytov s výborným dispozičným riešením. Dvojizbové byty budú mať rozlohu od 50 metrov štvorcových a najväčší štvorizbový byt má veľkorysých 180 metrov štvorcových. V tomto projekte nebudú 1-izbové byty ani apartmány. Cena za štvorcový meter sa začína na 2200 EUR s DPH. Byty v Klingerke sa predávajú v štandardnom prevedení s drevenou plávajúcou podlahou, bielymi interiérovými dverami, obkladmi, dlažbou a sanitou. V štandarde je predpríprava na vonkajšie tienenie aj na klimatizáciu.

Dokonalý komfort bývania

Pri realizácii projektu Klingerka sme zúročili skúsenosti z predchádzajúcich úspešných projektov. Záujemcovia o bývanie šité na mieru si môžu vybrať zo širokej ponuky dvoj-, troj- či štvorizbových bytov, z ktorých každý bude mať priestranný balkón a pivničnú kobku. Dokonalý komfort bývania dotvoria podzemné garáže, recepcia na prízemí a obchodné priestory v parteri.

Pavel Pelikán
výkonný riaditeľ, J&T REAL ESTATE

Dodáva, že ponuka bytov je koncipovaná tak, aby uspokojila rôznorodé potreby náročných klientov. Presvetlené štvorizbové byty majú okná so zníženým parapetom, čím svojim obyvateľom doprajú bezkonkurenčný výhľad na panorámu Bratislavy.

 

Všetko na dosah

 

Nový projekt si však obyvateľov získa nielen svojim atraktívnym výhľadom, ale aj ideálnou polohou. Lokalita je dostupná do pohodlných 15 minút pešo z centra mesta a pritom je z pohľadu dopravy bezkonkurenčná. Autom je jednoduché napojiť sa na diaľnicu smerujúcu von z mesta na všetky strany, peši sa dostanete nielen do historického centra, ale aj na petržalskú stranu Dunaja. Eurovea s priľahlou promenádou je takmer na dosah. V blízkosti máte aj autobusové spojenia, ak potrebujete vycestovať mimo mesto a tiež cyklistickú trasu.

 

Zelená Klingerka

 

V tesnom susedstve vznikne nový verejný park so športoviskami, fitness parkom, detskými ihriskami, oddychovou zónou a námestím. Zeleň bude mať takmer 4.000 metrov štvorcových. Chránený bude budovami od Landererovej ulice a prístupný bude pre obyvateľov i ľudí z okolia. Jeho súčasťou bude záhrada a lúka, ktoré budú ideálnym miestom na pikniky. Športoviská, fitnes zóna a detské ihriská zase budú slúžiť na rekreáciu a oddych, zatiaľ čo námestie bude centrom života. V Klingerke si vďaka tomu budú jej obyvatelia užívať komfort veľkomesta obklopení zeleňou.

 

Vzorový byt

 

Kompletne zariadený vzorový byt si môžu záujemcovia pozrieť v showroome na Pribinovej 19 v Bratislave vedľa nákupnej galérie Eurovea. Vďaka interaktívnej aplikácii, ktorú si návštevníci showroomu môžu stiahnuť do svojich mobilných telefónov, je možné si vo virtuálnej realite vyskúšať, ako sa tvorí bývanie šité na mieru. Pre umocnenie pocitu reality majú záujemcovia k dispozícii aj 3D okuliare. V 3D priestore tak zažijú skutočný pocit z bývania na 29. poschodí v priestrannom 4-izbovom byte s bezkonkurenčným výhľadom na mesto, rieku a okolie.

 

Kompletná ponuka bytov, pôdorysy a cenník je k dispozícii aj na internetovej stránke www.klingerka.sk.

Začiatok výstavby je naplánovaný na koniec tohto roka a prví obyvatelia sa budú môcť nasťahovať do svojich domovov už na prelome rokov 2019/2020.