Späť na novinky
11 May, 2020

Ovocné sady Trnávka hlásia začiatok výstavby

Výhľad do parku

Najväčší rezidenčný projekt na území bratislavskej Trnávky začína, krátko po získaní stavebného povolenia, s výstavbou. Developerská spoločnosť J&T Real Estate (JTRE) prináša v prvej etape Ovocných sadov 550 bytov, ktorých dokončenie je plánované v roku 2022.

Ovocné sady vyvolali od uvedenia na realitný trh veľký záujem. Dokazuje to už takmer 65 percent predaných bytov. Ovocné sady totiž ponúkli klientom kvalitné jednoizbové až trojizbové byty za najdostupnejšiu cenu na trhu, jednoduchú ale funkčnú architektúru a verejné priestory s výbornými možnosťami na šport a relax.

„Koncept projektu Ovocné sady sa ukázal vhodne nastavený pre široké spektrum klientov, ktorí uprednostňujú pokojnú štvrť pred ruchom centra mesta. Krivka predaja mala od začiatku novembra stúpajúcu tendenciu a po šiestich mesiacoch je dostupná už len niečo viac ako tretina bytov,“ konštatuje výkonný riaditeľ spoločnosti JTRE Pavel Pelikán.

Prvá etapa novej obytnej štvrte s rozlohou 41-tisíc štvorcových metrov do dvoch rokov prepojí atraktívne komunitné bývanie s množstvom príležitostí na trávenie voľného času v blízkom okolí. „Klienti tiež oceňujú dobrú dopravnú dostupnosť a efektívne riešenie dispozícií bytov,“ hovorí Ivan Bratko, vedúci predaja rezidenčných nehnuteľností JTRE a dodáva, že vítaným benefitom je pre klientov pivničná kobka ku každému bytu, za ktorú si klient nemusí priplácať.

Najdostupnejšia cena za byt v kvalitnom štandarde vo svojom segmente, dostatočný počet parkovacích miest, verejná materská škola s kapacitou až 80 miest, vlastný park s okrasnými ovocnými stromami, detským ihriskom i komunitným grilom a blízkosť občianskej vybavenosti, tým všetkým imponuje ďalší kvalitný rezidenčný projekt z dielne JTRE mladým ľuďom aj rodinám s deťmi.

Generálnym dodávateľom stavby sa stalo združenie renomovaných stavebných spoločností pod vedením STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s. r. o., spolu so SYTIQ a.s., ktoré plánuje začať s výstavbou už v polovici mája. Projekt Ovocné sady prinesie do rozvojového územia bratislavskej Trnávky celkovo 922 bytov a 102 apartmánov na ploche 81-tisíc štvorcových metrov.