Späť na novinky
25 Nov, 2019

OVOCNÉ SADY Trnávka predali za tri týždne 250 bytov

Ovocné sady Trnávka

Spoločnosť JTRE odštartovala predaj bytov s najdostupnejšou cenou vo svojom segmente začiatkom novembra a nového majiteľa má už takmer polovica z celkového počtu 550 bytov, ktoré sú v ponuke. V druhej etape predaja pribudne ďalších 480 bytov. Nová štvrť prináša bývanie rôznych veľkostí s premyslenými a efektívnymi dispozíciami v šiestich obytných domoch v prvej etape.

Jednoizbové byty v Ovocných sadoch je dnes možné kúpiť od 75-tisíc eur s DPH, dvojizbové od 106-tisíc s DPH a trojizbové od 145-tisíc eur vrátane DPH. Záujemcovia si môžu ešte stále vybrať z 55 jednoizbových, 110 dvojizbových a 135 trojizbových bytov.

„Už krátko po spustení predaja evidujeme 45% predaných bytov, čo svedčí o správnom nastavení parametrov projektu. Verím, že práve vďaka Ovocným sadom získa mnoho mladých ľudí šancu na vlastné bývanie v novej pokojnej štvrti s výbornou občianskou vybavenosťou a pestrými možnosťami pre šport a relax v okolí,“ hovorí výkonný riaditeľ spoločnosti JTRE Pavel Pelikán.

Projekt má ambíciu osloviť široké spektrum klientov. Vďaka svojej polohe, celkovej cene za byt, dostupnosti a efektívnemu riešeniu dispozícií sú Ovocné sady zaujímavé nielen ako prvé bývanie pre mladých. Vhodný byt si nájdu aj páry čakajúce prírastok, rodiny s deťmi alebo seniori, ktorí už uprednostňujú pokojnú štvrť pred ruchom veľkomesta. Všetky byty budú dodané v štandarde, pričom JTRE opäť zvolila kvalitné interiérové materiály v dobre kombinovateľných farebných odtieňoch.

Celá štvrť bude pôsobiť priateľským a rodinným dojmom, pričom dôraz sa kladie na pocit bezpečia a prívetivosť verejných priestorov. Súčasťou novej štvrte, z dielne architektonickej kancelárie GFI, bude rozsiahly centrálny park s okrasnými ovocnými stromami, detským ihriskom i komunitným grilom. V priamom dotyku s parkom vznikne verejná materská škola, umiestnená na prízemí jedného z obytných domov, ktorá bude tiež súčasťou prvej etapy projektu.

„Ovocné sady sú koncipované ako štvrť pre mladé rodiny s deťmi, preto postavíme modernú verejnú materskú školu s kapacitou 80 detí. Na jej vybudovaní sme sa dohodli s vedením mestskej časti Ružinov, aby sme tak prispeli k riešeniu nedostatku miest v materských školách v Ružinove a zároveň ponúkli významný benefit nielen obyvateľom Ovocných sadov, ale celej Trnávky,“ dodáva P. Pelikán.

Okrem aktivít v novovybudovanom centrálnom parku ponúknu Ovocné sady aj zaujímavé príležitosti na relax a šport v okolí. Takpovediac pod svojimi oknami nájdu obyvatelia novej štvrte najväčšie detské centrum KidsHouse s Jump Arénou a športové centrum Aircraft s wellness a fitness. V pešej dostupnosti je známy rekreačný areál Zlaté piesky. Praktická je aj blízkosť obchodných centier Avion Shopping park, IKEA, Pharos a Korzo, ktoré sa nachádzajú v pešej dostupnosti Ovocných sadov. Samozrejmosťou je dostatok vonkajších parkovacích miest, nová zastávka MHD a napojenie na diaľničný obchvat.

www.ovocnesady.sk