Späť na novinky
26 Feb, 2018

Kancelárie od JTRE v top 10

Profesia_kancelarie

Spoločnosti, ktoré sídlia v budovách z dielne J&T REAL ESTATE, si z celoslovenskej súťaže OFFICE ROKA 2017 odniesli najviac ocenení. Do TOP 10 najkrajších a najinšpiratívnejších kancelárií sa dostalo až šesť priestorov z mestských štvrtí Zuckermandel a Panorama. Absolútnym víťazom a hrdým nositeľom titulu OFFICE ROKA 2017 sa stala slovenská spoločnosť Profesia sídliaca v najnovšej administratívne budove pri Dunaji Panorama Business II.

Päťčlenná odborná porota - architekti Ian Bogle z Veľkej Británie a Friedrich Passler z Rakúska, expert CBRE na pracovné prostredie Martin Pongratz z Rakúska, Šimon Šicko z Pixel Federation a Tomáš Jaššo zo spoločnosti Slovanet - vyberala víťaza z 36 finalistov. Ako skonštatoval I. Bogle, viaceré kancelárske koncepty zo Slovenska by dokázali uspieť aj na medzinárodnej scéne. Porotcovia zvolili aj prvú desiatku TOP kancelárií tohto ročníka, kam sa dostalo až 6 z 8 nominovaných spoločností so sídlom v budovách od JTRE - Arval, Baumit, ČSOB, EY, Johnson Controls Internatioal, Profesia. Spoločnosť EY dokonca získala titul „Kancelária ako DNA firmy“ za najlepšie premietnutie svojej firemnej filozofie, zamerania a vízie do dizajnu kancelárií.

„Som rád, že v priestore, ktorý sme firmám v našich budovách vytvorili, našli inšpiratívne prostredie, ktoré štýlovo aj funkčne prispôsobili svojim individuálnym požiadavkám. Majoritné zastúpenie týchto spoločností v TOP 10 svedčí o tom, že vytváranie kvalitného a moderného prostredia pre zamestnancov je prioritou už aj na Slovensku“, povedal výkonný riaditeľ J&T REAL ESTATE Pavel Pelikán a dodal, že blahoželá nielen víťazovi, ale všetkým finalistom.

Priestory vybudované spoločnosťou J&T REAL ESTATE sa tak už po druhý raz stali nositeľom slovenského prestížneho titulu. Minulý rok sa absolútnym víťazom stala spoločnosť IBM Slovensko a jej takmer 22tisíc štvorcových metrov kancelárií vo štvrti Westend. „Je zrejmé, že naše administratívne budovy majú v sebe veľký potenciál. Ich hlavnými piliermi sú totiž flexibilita, efektivita, funkčnosť a estetika“, vymenoval najdôležitejšie benefity budov Head of Leasing Department J&T REAL ESTATE Peter Píš a dodal, že ďalším, nemenej dôležitým segmentom, sú skúsenosti a odporúčania klientom pri tvorbe ich priestorov .