Back to news
03 Dec, 2018

Do LANDEREROVEJ 12 v EUROVEA CITY sa sťahujú SWAN a BENESTRA

SWAN

LANDEREROVA 12, najnovšia administratívna budova z dielne J&T REAL ESTATE (JTRE) v zóne EUROVEA CITY, v týchto dňoch ožíva. Do budovy okrem spoločnosti LENOVO Slovakia prichádzajú zamestnanci spoločností SWAN a BENESTRA, ktorí obsadia približne 3 500 m2.

Náš najnovší projekt ponúka pracovné pohodlie, súlad efektivity, funkčnosti a dizajnu. Je skvelou voľbou pre všetky spoločnosti, ktoré majú záujem byť v centre diania a sídliť v jednej z najvýznamnejších bratislavských lokalít v EUROVEA CITY. Získanie klientov ako sú SWAN a BENESTRA je dôkazom, že LANDEREROVA 12 spĺňa všetky kritériá, ktoré takí nároční klienti očakávajú,“ hovorí výkonný riaditeľ JTRE Pavel Pelikán.

„SWAN po spojení s BENESTROU bude jedným z najdôležitejších hráčov na telekomunikačnom trhu a druhým najväčším poskytovateľom služieb firemným zákazníkom. Aj preto sme hľadali administratívny priestor, ktorý nám nielen umožní zlúčiť oba tímy na jednom mieste, ale zároveň poskytne vysoký štandard. Takéto priestory sme našli v LANDEREROVEJ 12,“ hovorí CEO SWANu Martin Mosný.

LANDEREROVA 12 prináša do centra Bratislavy 26 000 m2 kancelárskych plôch. Prvé štyri podlažia slúžia ako parkovací dom s kapacitou 376 parkovacích miest. Na 12. podlaží sa nachádza terasa s rozlohou takmer 250 m2 s panoramatickým výhľadom a oddychovou zónou. Ďalšia veľká terasa je umiestnená na 4. podlaží. Priamo v objekte bude pre zamestnancov k dispozícii vlastná kantína s kapacitou 270 miest. Budova využíva o 32 % menej energie a spotreba pitnej vody je o polovicu nižšia ako v konvenčných budovách. K dispozícii sú nabíjacie stanice pre elektrické autá. Samozrejmosťou sú sprchy a šatne pre cyklistov a dobré napojenie na okolité cyklotrasy. Aj toto všetko sú dôvody prečo LANDEREROVA 12 získala certifikát zelených budov LEED Gold.

 „Veľký dôraz pri výbere priestorov sme kládli na moderné a kreatívne prostredie pre zamestnancov. Vo vlastných priestoroch budeme mať kolaboračné miestnosti, no za veľké plus považujeme aj oddychovú terasu na 12. podlaží, priestory na relaxačné cvičenia a jogu priamo v budove, ale aj kvalitný servis pre cyklistov,“ dodáva Mosný.

Zaujímavým vizuálnym prvkom bude mediálna LED fasáda, ktorá sa prelína do priestoru vstupnej haly v podobe LED podhľadu. Cieľom architektov bolo cez svetelné obrazy upokojiť energiu živej mestskej štvrte a navodiť pri vstupe do budovy príjemnú a pohodovú atmosféru. LED podhľad spoločne s  nerezovým povrchom stien vo vstupnej hale vytvára interiér, ktorý nestarne v čase. Budovu LANDEREROVA 12 si za svoje sídlo vybrala aj spoločnosť LENOVO Slovakia, ktorá si prenajíma 3 celé poschodia s celkovou plochou 6 400 m2. V priebehu decembra sťahuje všetkých zamestnancov svojho bratislavského servisného centra.

Navštívte náš web LANDEREROVA 12