Späť na novinky
05 Dec, 2022

JTRE má nového obchodného riaditeľa

Peter Píš - Obchodný riaditeľ JTRE

Za obchodné oddelenie spoločnosti JTRE, pod ktoré patria tímy predaja bytov, prenájmu komerčných nehnuteľností a property manažmentu, je od decembra 2022 zodpovedný nový obchodný riaditeľ Peter Píš. Na pozícii vystrieda Miroslava Fülöpa, ktorý po 16 rokoch končí svoje pôsobenie u jedného z najväčších slovenských developerov.

Peter Píš má vyše 17-ročné skúsenosti z oblasti realitného developmentu. Do JTRE nastúpil v máji 2011 na pozíciu riaditeľ oddelenia komerčných nehnuteľností, pričom predtým pôsobil v spoločnostiach, ktoré sa špecializovali na oblasť realitného trhu, prenájmu kancelárskych priestorov či správy majetku.

Za vyše 11 rokov v JTRE medzi jeho agendu patrí prenájom a príprava projektov na predaj lokálnym a medzinárodným investorom, identifikácia marketingových cieľov a aktivít, predvídanie budúcich výnosov a správa aktív projektov ako Tower 115, Westend, River Park, Zuckermandel, Klingerka, Panorama Towers či rozšírenie komplexu Eurovea.

Na jeho doterajšej pozícii Head of Leasing vystriedal Petra Píša Róbert Tenczer. Do JTRE nastúpil v roku 2007 ako lízingový manažér a od roku 2017 bol zástupcom Petra Píša na oddelení komerčných nehnuteľností. Predtým pôsobil vo finančnom a IT sektore.