Späť na novinky
07 Nov, 2022

Prvý londýnsky projekt JTRE Triptych Bankside získal dve prestížne ocenenia

Property awards

Kolegovia z našej londýnskej pobočky oslavovali na udeľovaní cien The United Kingdom Property Awards veľký úspech. Prvý projekt JTRE London – Triptych Bankside, získal ocenenia v kategóriách Najlepší bytový interiér (spolu s dizajnérmi z Cocovara Interiors) a 5-hviezdičkové ocenenie ako Najlepší zmiešaný development.

Všetky 5-hviezdičkové projekty budú súťažiť s najlepšími realitnými profesionálmi v European Property Awards. Regionálne kolá sa konajú jednotlivo pre Arábiu, Európu, Afriku, Kanadu, Strednú a Južnú Ameriku, Karibik, USA, Spojené kráľovstvo, Áziu a Tichomorie, pričom víťazi z regiónov automaticky postupujú do celosvetových International Property Awards, ktoré vyvrcholia slávnostným ceremoniálom na konci roka.

Ocenenia UK Property Awards sú súčasťou The European Property Awards, najväčších, najprestížnejších a široko uznávaných ocenení udeľovaných nezávislou porotou zloženou z viac ako 80 odborníkov z odvetvia. Hodnotenie sa zameriava na dizajn, kvalitu, služby, inovácie, originalitu a udržateľnosť. Počas 29. ročníka experti hodnotili viac ako 50 rezidenčných a komerčných kategórií.

„Teší nás získanie dvoch prestížnych ocenení, ktoré sú veľkým uznaním za tvrdú prácu všetkých v JTRE London. Od dizajnérskeho až po dodávateľský tím, za posledné dva turbulentné roky to bola naozaj výnimočná snaha dodať fantastický produkt. Pri navrhovaní a plánovaní Triptychu Bankside sme úzko spolupracovali s poprednými architektmi Squire & Partners a dizajnérmi Cocovara Interiors. Ocenenia potvrdzujú jedinečnosť architektúry a výnimočnú ponuku zahŕňajúcu špičkové kancelárske priestory, moderný retail, príťažlivé voľnočasové zariadenia a najlepšie byty vo svojej triede. Sme hrdí, že prinášame multifunkčný priestor svetovej triedy, ktorý vytvorí trvalú stopu na pulzujúcom South Banku. Triptych Bankside je jedným z popredných realitných projektov v Londýne, čo sa odráža na prudko rastúcom záujme kupujúcich zo Spojeného kráľovstva aj zo zahraničia,“ hovorí Juraj Marko, výkonný riaditeľ JTRE London.

JTRE London a Cocovara Interiors sa tiež nedávno dostali medzi finalistov British Homes Awards za najlepší interiérový dizajn.

„Sme nadšení z tohto ocenenia. Je to pre nás vzrušujúci trojročný projekt, ktorý nastavil latku nielen pre vzorové byty, ale aj pre štýl recepcie, kina, súkromných ​​salónikov či telocvične. Vzorové byty pre Triptych boli inšpirované lokalitou, atmosférou a štýlom susedných ikonických budov Tate Modern a Shakespeare’s Globe. Nechali sme vytvoriť umelecké diela a nábytok vyrobený na mieru od House of Vara s dôrazom na trvalú udržateľnosť, rozmiestnené tak, aby si obyvatelia mohli vychutnať nádherné výhľady na londýnske dominanty, ako je napríklad Katedrála svätého Pavla,“ dodáva Lucy Powles, riaditeľka Cocovara Interiors.

Súvisiace články