Späť na novinky
27 Mar, 2017

Nové obchodné centrum Eperia otvorí podľa plánu už túto jeseň. Sedem mesiacov pred otvorením hlási 80 % obsadenosť

EPERIA retail centre

Prešov bude mať konečne ako posledné krajské mesto na Slovensku svoje prvé moderné nákupné centrum. Otvorenie Eperie pri sídlisku Sekčov je plánované na polovicu novembra. Niekoľko mesiacov pred otvorením hlási 80 % obsadenosť. Medzi nájomníkmi nebudú chýbať svetové módne značky či široké portfólium zákazníckych služieb.

 

Svetové značky mieria do Prešova

 

Prešovčania sa budú môcť tešiť z viac ako stovky obchodov, užitočných služieb, kaviarní či food courtu so širokou ponukou jedál už v priebehu niekoľkých mesiacov. Otvorenie Eperie v blízkosti sídliska Sekčov je totiž plánované na polovicu novembra. Exkluzivita celého projektu spočíva nielen v jeho rozsahu, ale aj v ponuke módnych značiek, ktoré Prešovčanom prinesie. Eperia je už dnes prenajatá z 80 % a medzi nájomcami nebude chýbať H&M, C&A, Lindex, 4F, Yves Rocher, A3 Sport, Pandorra či klenoty Aurum, ktoré sa v Prešove predstavia po prvýkrát. Vďaka svojmu najnovšiemu konceptu predajní zaručia niektoré značky svojim zákazníkom úplne nový zážitok z nakupovania. V novom šate sa predvedú už spomínané H&M, C&A a Lindex, ale aj New Yorker či CCC SHOES & BAGS. Ďalšími nájomcami budú napríklad 101 Drogerie, Tescoma, kaderníctvo Vogue Club, Pinky Club, Bepon, PLANEO Elektro, Koh-i-Noor, Fortuna a mnoho ďalších.

 

Všetko potrebné na jednom mieste

 

Okrem módy, kozmetiky a doplnkov si zákazníci budú môcť nakúpiť v zdravých potravinách FRESH Supermarket alebo využiť užitočné služby pošty, mobilných operátorov - Telekomu, Orangeu a O2 a finančné služby v Slovenskej sporiteľni, Tatra banke a Poštovej banke. Na celkovej prenajímateľnej ploche 22 000 m2 nájdu svoje miesto aj kaviarne a rôzne gastro prevádzky, medzi inými Café Dias, kubánsky bar La Cubanita, Sedliacky dvor alebo úplne nový reštauračný koncept Šariš. V pláne sú aktívne a oddychové zóny či bezplatná wifi.

We aim to give Eperia’s future users a unique modern shopping experience. We also wanted to offer Prešov residents a useful range of shops and services so that everything’s under one roof - combining the pleasant and the necessary. The main consideration is that they consider Eperia as their own Prešov retail centre.

Peter Píš
project’s leasing and marketing manager

Eperia’s focal point will be a central square open on two floors, and as well as a leisure zone with greenery and an information point, panoramic lifts will link shopping floors with a 200-capacity underground car park – as well as 400 car spaces outside. 

 

Prešov’s New Centre

 

The Eperia project is based near the Sekčov residential area, with Kaufland and Lidl outlets nearby the area is forecast to attract more than 12 000 daily visitors from day one.

 

Another positive aspect is that Eperia is located at the intersection of Armádneho generála Svobodu and Rusínska streets - with daily traffic flow of 20k to 30k cars.

It’s important that Prešov residents break the habit of shopping in Košíce. We believe that with our selection of brands we will hit positive figures, and Eperia will become the new centre of the city.

Peter Píš
project’s leasing and marketing manager

The project should also help regional employment, as project manager Juraj Marko observes:

Eperia will have cca 700 employees.

Juraj Marko
project manager

More information at www.eperia.sk.