Back to news
03 Dec, 2019

Verejné klzisko v River Parku otvoria Mikuláš, Ľadové kráľovstvo a Thomas Puskailer

Mikulas_v_River_Parku_2019

Zima v River Parku sa bude už tradične niesť v znamení bezplatného korčuľovania. V poradí 9. ročník ľadovej sezóny na nábreží Dunaja otvorí zábavné podujatie Mikuláš v River Parku, ktoré sa uskutoční v nedeľu 8. decembra 2019.

Hlavný program Mikuláš v River Parku sa začína o 13:00 tanečnou hodinou pre deti s obľúbenou Disco Jarkou. Deti sa môžu tešiť aj na muzikálové predstavenie Ľadové kráľovstvo, Šaša Jara, ukážkový zápas hokejistov z HOBA Bratislava či celodenné maľovanie na tvár. Ľadovú plochu slávnostne pokrstí spevák a šoumen Thomas Puskailer. Po 16:30 príde Mikuláš so svojím sprievodom, rozsvieti vianočný stromček a poslušným deťom rozdá chutné mikulášske balíčky.

Tradičnú charitatívnu kapustnicu navarí známy šéfkuchár Riverbank Restaurant Jaroslav Žídek. Výťažok z jej predaja bude prostredníctvom Nadácie J&T odovzdaný sociálne slabším rodinám. Súčasťou podujatia sú aj charitatívne minitrhy. Svoje produkty ponúkne napríklad OZ Súčasť životaCelým podujatím bude sprevádzať moderátor Richard Vrablec.

Výstavbu a prevádzku verejného klziska s rozlohou 375 m2 zabezpečuje a financuje spoločnosť JTRE s podporou partnerov, vďaka čomu bude ľadová plocha počas celej prevádzkovej doby slúžiť výhradne verejnosti a vstup na klzisko bude ako každý rok zadarmo. V blízkosti ľadovej plochy bude aj tento rok požičovňa korčúľ a stánok  s občerstvením. Pridanou hodnotou klziska v River Parku je okrem výnimočného výhľadu a komornej atmosféry aj dobrá dostupnosť a verejné parkovanie v suteréne.

 Klzisko v River Parku je výbornou príležitosťou ako si obľúbený verejný priestor nábrežia Dunaja naplno vychutnať s rodinou či priateľmi. Sme veľmi radi, že si ho Bratislavčania tak obľúbili a stalo sa súčasťou ich zimných aktivít. Všetkých srdečne pozývame aj na tradičné slávnostné otvorenie klziska,“ hovorí výkonný riaditeľ JTRE Pavel Pelikán.

Okrem spoločnosti JTRE podujatie podporili Grand Hotel River Park, spoločnosť TERNO a mnohí ďalší.

 

OTVÁRACIE HODINY VEREJNÉHO KLZISKA

Pondelok – nedeľa    10.00 – 21.00

 

PARKOVANIE:

Pondelok – Piatok    

 6.00 – 16.00   1 h ZADARMO

16.00 – 20.00  2 h ZADARMO

Víkendy a sviatky

6.00 – 20.00    3 h ZADARMO

Prvá spoplatnená hodina v cene 1 €