FUXOVA: 40% bytov predaných

16. november 2015

BYTY FUXOVA z dielne J&T REAL ESTATE Bratislavčanov zaujali. V priebehu jediného mesiaca od spustenia predaja sa pre FUXOVU rozhodlo 107 nových majiteľov bytov. Najväčší úspech zaznamenali dvojizbové byty, ktorých sa predalo 65. Pre trojizbový byt sa rozhodlo 14 kupujúcich, pre štvorizbový 14 a pre jednoizbový taktiež 14.

„Projekt FUXOVA sme pripravili tak aby dokonale reagoval na aktuálne potreby a požiadavky kupujúcich. Celé nastavenie sme preto nechali overiť reprezentatívnym prieskumom, ktorý potvrdil, že parametre zodpovedajú všeobecným požiadavkám trhu a teda aj Bratislavčanov. V týchto dňoch môžeme konštatovať, že nastavenia boli správne a Fuxova má úspech,“ hovorí Pavel Pelikán, výkonný riaditeľ developerskej spoločnosti J&T REAL ESTATE.

Projekt FUXOVA vyrastie v Petržalke medzi ulicami Jantárová cesta a Bosákova, iba päť minút MHD od centra mesta. Celkovo ponúka 276 bytov rôznych typov vrátane pivničnej kobky. Jednoizbový byt je možné ešte stále kúpiť od 73.920 eur s DPH, dvojizbový od 105.480 a trojizbový už za 138.600 eur s DPH. Kvalitné štandardné vybavenie a efektívne dispozície ponúkaných bytov uspokoja potreby najnáročnejších klientov. Dokonalý komfort dotvoria podzemné garáže, recepcia na prízemí, obchodné priestory v parteri a zelený park o rozmeroch cca 4 000 m2. Jeho súčasťou bude i detské ihrisko.

 

Výstavba sa začala

Výstavba projektu sa začína práve v týchto dňoch. Generálnym dodávateľom stavby je STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo. Predpokladaný termín dokončenia hrubej stavby je jar 2017. Byty budú novým majiteľom odovzdané koncom roka 2017.

Skvelá lokalita poskytne obyvateľom výbornú dopravnú dostupnosť a bohaté možnosti športového i kultúrneho vyžitia. Blízkosť Sadu Janka Kráľa, Tyršovho nábrežia, Chorvátskeho ramena či populárnej dunajskej hrádze sú na nezaplatenie. Pôžitok z bývania na Fuxovej ešte umocní skvelý výhľad na centrum mesta alebo na pokojnú zeleň lužných lesov.

Viac informácií o projekte nájdete na WWW.FUXOVA.SK. Vzorové byty si môžete pozrieť v showroome na Pribinovej ulici 19 v Bratislave v pracovných dňoch od 9.00 – 17.30 hod.