Back to news

Prvá módna show priamo v uliciach Prešova

eperia plagat

Vo štvrtok, 28. septembra, zažije Prešov svoju prvú módnu show priamo v srdci pešej zóny. Organizuje ju EPERIA Shopping Mall, novovznikajúce obchodné centrum, ktoré otvorí svoje brány už v novembri. Súčasťou dynamického sprievodu sa môže stať každý fanúšik módy bez rozdielu veku. Naša módna polícia bude na mieste spomedzi návštevníkov odmeňovať atraktívnymi cenami každého, kto ju zaujme príjemným oblečením. Štart dvojhodinovej show bude o 15:30 pred budovou Mestského úradu, no sprievod pôjde celou Hlavnou ulicou k Divadlu Jonáša Záborského až po Evanjelické kolégium a bude trvať do 17.30. Isto ho neminiete!

 

Prehliadka jesenných trendov ešte pred oficiálnym otvorením EPERIA Shopping Mall

 

Prvé prešovské moderné centrum EPERIA Shopping Mall už zaujalo status novej obchodnej dominanty Prešova, no ešte pred samotným otvorením pripravilo pre Prešovčanov veľkú módnu show v uliciach mesta.

Aktuálne sa veľmi intenzívne pripravujeme na slávnostné otvorenie EPERIA Shopping Mall v novembri, no striedanie módnych trendov v rámci sezónnych kolekcií našich značiek a inšpiráciu pre jesenné dni chceme dopriať všetkým našim priaznivcom už teraz.

Pripravili sme preto akciu, ktorá svojím konceptom nebude tradičnou módnou prehliadkou. Aktuálne trendy jesene prídu priamo do ulíc a každý si ich bude môcť prezrieť skutočne zblízka.

Juraj Marko
projektový manažér, J&T REAL ESTATE

Program nielen o móde, ale aj inšpirácia tancom a hudbou

 

Sprievod modeliek povedie známy moderátor Ondro Antálek, ktorý sa ako bývalý člen tanečnej skupiny The Pastels v trendoch skutočne vyzná. Tempo a rytmus módneho sprievodu bude udávať tanečná skupina Grimmy, známa svojimi úspechmi aj mimo rodného Prešova. Povzbudiť akciu prídu aj mladé volejbalistky VK EPERIA Prešov, ktoré sa tentokrát predstavia v inej podobe, ako ich poznáme zo športovej haly. Styling v réžii profesionálov a mix značiek zastúpených v EPERIA Shopping Mall budú zárukou nezabudnuteľného zážitku, ktorý si môžu vychutnať aj poslucháči rádia Europa 2. Moderátori tejto obľúbenej stanice  Láďo a Michaela sprostredkujú aktuálnu atmosféru priamo z akcie formou live streemu.

 

Atraktívne ceny môže získať skutočne každý!

 

Usporiadatelia pre všetkých, ktorí sa prídu na show pozrieť, pripravili mnoho atraktívnych cien – poukážky na nákup v novootvorených prevádzkach EPERIA Shopping Mall alebo produkty priamo od partnerov. Získať ich môže každý, kto sa pripojí k prehliadke sprievodu a všimne si ho MÓDNA POLÍCIA, ktorá bude u návštevníkov hodnotiť celkový dojem outfitov, a to bez rozdielu veku. Príďte sa preto zabaviť, prevetrať svoje šatníky, či získať inšpiráciu na ich oživenie.