Back to news

Kvalita je cestou k úspechu

Eurovea_City

V priebehu uplynulých rokov sa spoločnosť JTRE stala lídrom na slovenskom realitnom trhu, a to nielen z pohľadu rozsahu realizovaných projektov, ale aj rozšírenia svojich aktivít do všetkých segmentov developmentu. Tri stovky profesionálov sa spolupodieľali na výstavbe 720K m2 projektov v piatich krajinách. Najlepším ocenením je pozitívna spätná väzba od širokej verejnosti formou neustále vypredaných projektov ako aj od odbornej verejnosti, ktorá nominovala JTRE na desiatky slovenských aj medzinárodných cien.

„Veľmi si vážime nomináciu na medzinárodné ocenenie Central & Eastern European Real Estate Quality Awards (CEEQA) v kategórii Green Leadership Company of the Year“, hovorí výkonný riaditeľ Pavel Pelikán. Ceny CEEQA podporujú obchodné úspechy na realitnom trhu v 18 krajinách strednej, východnej a juhovýchodnej Európy, ktoré prešli rôznymi režimami. Tie nemali vždy pozitívny vplyv na rozvoj komerčných nehnuteľností v krajine, preto je cieľom organizácie podpora pokroku v realitnom svete a budovanie tzv. Novej Európy. Nominovaná je aj mestská štvrť Zuckermandel v kategórii Green Leadreship Building of the Year a EPERIA Shopping Mall v kategórii Retail Development of the Year. Udeľovanie ocenení CEEQA je každoročne najprestížnejšou udalosťou. Tento rok sa slávnostný Galavečer uskutoční už 25. apríla 2018 vo Varšave.

„Na Slovensku sme boli nominovaní na cenu ASB Developer roka, o ktorej udelení rozhodne práve verejnosť“, pokračuje Pavel Pelikán a dodáva, že i keď JTRE nominovala odborná komisia, je viac zvedavý na vox populi. Vydavateľstvo JAGA do nominačnej komisie ASB GALA 2018 každoročne pozýva renomované osobnosti z oblasti slovenského stavebníctva a architektúry. Verejnosť môže rozhodovať o víťazoch v troch kategóriách - ASB Osobnosť architektúry a stavebníctva, ASB Developer roka, ASB Stavebná firma roka na webe ASB.

Vysoká kvalita realizovaných projektov sa odzrkadľuje v množstve ocenení, ktoré JTRE počas svojho pôsobenia na realitnom trhu už získala. Medzi najvýznamnejšie patria niekoľkonásobné ocenenia od prestížneho magazínu o nehnuteľnostiach pre strednú a východnú Európu Construction & Investment Journal, či šesťkrát ocenenie v rôznych kategóriách Stavby roka. Titul Developer roka získalo JTRE tiež šesťkrát. Do TOP 10 najkrajších a najinšpiratívnejších kancelárií v súťaži CBRE OFFICE ROKA sa tento rok dostalo šesť reprezentatívnych priestorov. Budovy od JTRE získali tiež 14 cien CIJ Awards a 1 ocenenie CE.ZA.AR.